Kawiarnia

CAFE&BISTRO JAGODOWY ZAKĄTEK

Mała kawiarenka z pysznymi słodkościami bezpośrednio w naszym budynku

W budynku naszych apartamentów znajduje się CAFE JAGODOWY ZAKĄTEK CAFE JAGODOWY ZAKĄTEK – mała kawiarenka z pysznymi słodkościami, w której można napić się świeżo parzonej kawy, znajdują się gofry z ciasta przygotowanego wg własnej receptury, ciasta własnego wypieku, lody i desery lodowe oraz konfitury ręcznie wytwarzane metodami tradycyjnymi pochodzące od małych rodzinnych przedsiębiorstw z różnych regionów Polski. Wejście do kawiarenki znajduje się od strony ulicy na parterze. Jeśli w kawiarence zabraknie wolnych stolików to można skorzystać z miejsca w Bistro.

CAFE JAGODOWY ZAKĄTEK – na parterze budynku od strony ulicy znajduje się nasza mała kawiarenka, w której znajdziecie ofertę ciast własnego wypieku, gofrów. lodów i deserów lodowych.

W sezonie letnim funkcjonuje nasz letni ogródek który jest wspólny dla Bistro Jagodowy Zakątek i Cafe Jagodowy Zakątek.

W ofercie BISTRO znajdują się dania kuchni polskiej jak i dania kuchni śródziemnomorskiej z wykorzystaniem lokalnych produktów. Dania przygotowywane są na świeżo na miejscu. Sosy do dań przygotowywane są na bieżąco gwarantując świeżość. Nie używamy sztucznych polepszaczy smakowych.
Cały czas poszukujemy nowych inspiracji dlatego nasze dania mogą się zmieniać i mogą posiadać inne dodatki. Miłośnicy polskiej kuchni znajdą w naszym menu coś dla siebie, a miłośnicy odkrywania nowych smaków i połączeń będą mogli spróbować nowych smaków.